
AZ doet wat het moet doen in Sofia en wint
Inhoudsopgave
AZ nam het in de play-off voor de Conference League op tegen het Bulgaarse Levski Sofia. Het doet wat het moet doen en wint met 0-2. Een knappe prestatie, want het kolkte behoorlijk in het Vasil Levski National Stadium. Lees hier wat je moet weten!
(Tekst gaat verder onder de foto)
Samenvatting Levski Sofia - AZ
AZ was in de eerst helft niet erg veel te zien. Na rust kwamen de Alkmaarders helemaal los. De 0-1 kwam van Ibrahim Sadiq. De aanvaller kopte de bal binnen. Iets wat hij niet vaak doet. Binnen tien minuten werd de voorsprong verdubbeld. Dit keer is het Troy Parrott die scoort. De spits lijkt er lekker in te zitten, want hij scoort veel dit seizoen. Dat moet ook wel met een hijgende Mexx Meerdink in zijn nek. Het was al met al een zakelijke wedstrijd, die werd beslist in tien minuten ergens in de tweede helft. Na de wedstrijd bedankten de spelers de veertig meegereisde uitfans.
(Tekst gaat verder onder de video)
AZ OP VOORSPRONG! 💪
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) August 21, 2025
Sadiq knikt de 0-1 binnen voor de Alkmaarders 🎯#ZiggoSport#UECL#LEVAZ
AZ 𝐃𝐔𝐖𝐓 DOOR! 🔥
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) August 21, 2025
Troy Parrott verdubbelt de score 👏#ZiggoSport#UECL#LEVAZ
Hoe staat AZ er virtueel voor?
Bij deze uitslag staat AZ virtueel op plaatsing Conference League. Dat werd vooraf ook wel verwacht, aangezien de ploeg uit Noord-Holland het goed doet in Europa de laatste jaren. Maar nog niks is zeker, want er moet nog een return gespeeld worden. Volgende week donderdag wordt er om 20.00 uur afgetrapt in het AFAS Stadion.



























































