
Woning van Xavi Simons verkocht; dikke winst voor international
Inhoudsopgave
Voormalig PSV-speler en huidig international van het Nederlands Elftal, Xavi Simons, heeft zijn luxe villa in Lieshout van de hand gedaan. De middenvelder, die momenteel onder contract staat bij het Duitse RB Leipzig, zette het riante onderkomen op 9 februari 2025 in de verkoop voor een bedrag van 1.295.000 euro. Later verlaagde hij de vraagprijs met maar liefst 100.000 euro.
De villa is nu verkocht en dat betekent dat Xavi een winst gaat scoren van rond de 105.000 euro. Slecht een financierings voorbehoud staat de winst nog even in de weg
Geen huurder, geen koper
Voordat Simons zijn villa officieel in de verkoop zette, probeerde hij de woning eerst te verhuren voor 4.500 euro per maand. Dat leverde geen succes op. Reden genoeg om het huis te koop aan te bieden.
Winst bij verkoop
Xavi kocht de villa in 2022 voor 1.090.000 euro en vestigde er een hypotheek van 1 miljoen euro op. Nu hij een koper heeft gevonden die wél bereid is om het huidige vraagbedrag te betalen, dan houdt hij er alsnog een winst van 105.000 euro aan over.
Indeling: ruim, luxe en met eigen wijnkelder
Wat krijg de koper voor dit bedrag? De villa heeft, zo weet bekendeburen.nl te melden, een woonoppervlak van 230 m² en beschikt over zes kamers, waarvan vijf slaapkamers en twee badkamers. Alles is verdeeld over drie verdiepingen plus een kelder.
De keuken is luxe uitgevoerd met een kookeiland en diverse inbouwapparatuur. Uniek detail: in het souterrain bevindt zich een heuse wijnkelder of mancave – ideaal voor ontspanning of borrels met vrienden. Daarnaast is de woning voorzien van energielabel B, wat het energieverbruik relatief zuinig maakt.
Parkeren? Geen probleem
De villa beschikt over een inpandige garage met ruimte voor twee auto’s, een fijne bijkomstigheid voor wie comfortabel wil wonen in het rustige Lieshout – vlakbij Eindhoven.



























































